Ayrıcalıklarımız

Ayrıcalıklarımız  • Sanat İlan ailesi olarak; tamamen sanatçı ve sanatsever odaklı çalışmalarımızı sürdürmekte ve bu kişilerin deneyimlerini en üst düzeyde yaşamalarını hedefleyen bir yaklaşımla sizlerin hizmetinde bulunmaktayız. Bu bağlamda bizler, siz sanatçıların ve sanat severlerin düşüncelerini dikkate alarak www.sanatilan.com sitesini sanatseverlerin kullanımına açmış bulunmaktayız.
  • Portalımıza yayınlanmak üzere kaydetmiş olduğunuz tüm eserler ile birlikte sistemde görünmesini istediğiniz iletişim bilgileriniz de tüm site ziyaretçilerimizin kolaylıkla görebileceği şekilde açık olacaktır, bu sayede tercihleriniz doğrultusunda potansiyel alıcılar ile karşılıklı iletişime geçip eser alışverişini hiçbir komisyon veya ekstra ücret ödemeden portalımızdan bağımsız olarak da tamamlamanız mümkün olabilecektir.
  • Portalımız üzerinden tamamlamak istediğiniz satışlarınızda ise sadece eserinizin satış bedeli üzerinden %5 + kdv oranında işlem bedeli alınmakta olup bunun haricinde hiçbir komisyon veya ücret ödemeniz gerekmemektedir.
  • Farklı lokasyonlarda bulunan satıcı ve alıcılar Sanat İlan ailesinin sunmuş olduğu online ödeme altyapısı vasıtası ile ödeme yapabilecek olup, birbirlerini tanımayan eser sahipleri ve sanat severler güvenli bir şekilde alışverişlerini tamamlama imkanı bulacaklardır.
  • Sitemiz üzerinden yapılacak satışlarda öncelikle alıcı sitemize ödeme yapacak olup yapılan bu ödeme alıcının eseri teslim almasına kadar “bankacılık düzenleme ve denetleme kurumu” onaylı ve anlaşmalı olduğumuz online ödeme platformları tarafından sadece satıcıya ödeme yapılacak şekilde bloke edilmiş hesaplarda bekletilecek, alıcının eseri teslim almasını mütakip alıcının firmamıza eserin eline ulaştığı ve eline ulaşan eserin portal üzerinde gösterilen eser olduğuna onay vermesi ile birlikte ilgili ödeme içerisinden %5 + kdv oranındaki işlem bedeli düşüldükten sonra kalan bakiye satıcının hesabına yatırılacaktır.
  • Dileyen alıcılar sitemiz üzerinden satın alacakları eserlerin ödeme aşamasında bankaların vade farkı alarak müşterilerine sunmuş oldukları kredi kartına taksitlendirme imkanından faydalanabileceklerdir.
  • Bu şekilde yapılan taksitli satışlarda satış bedelinin faiz haricinde kalan kısmının tamamı tek seferde alıcının eseri teslim aldığını iletmesini müteakip satıcının hesabına peşin olarak yatırılacaktır (sözkonusu faiz bedeli eserin normal satış fiyatına ilave edilerek alıcıdan tahsil edilecek olduğundan bu taksitlendirme işlemi satıcının eser satış fiyatında bir kayba yol açmayacaktır).Yapılan bu işlem ile sanatçılarımız sanatseverlere taksit ile satış imkanı bulabilecekler ve potansiyel alıcılarının artması yönünde önemli bir imkan elde etmiş olacaklardır.