Hakkımızda

Sanatilan.com sanatçı, koleksiyoner ve galerilerileri buluşturarak sanat dünyasının nabzını tutmayı hedefleyen bir sanat platformudur.
 
Sanatilan.com'un öncelikli hedefi bireysel kullanıcılarımıza ve kurumsal iş ortaklarımız sanat galerileri, müzayede salonları ve antika eşya satıcılarına hem görsel hem de teknik olarak yüksek kalitede hizmet vermek ve sanat sektöründeki tüm oyuncuları tek bir çatı altında buluşturmaktır.
 
Sanat İlan ailesi olarak kurmuş olduğumuz portal ile sosyal bir misyon da üstlenmek istiyoruz. Sanata olan ilgiyi artırmak, sanatçılar ve eserler hakkında detaylı bilgi edinilebilecek bir arşiv, blog ve online bir kütüphane oluşturmak, sanat eserlerinin piyasa değerlerinin kolaylıkla takip edilebileceği bir portal halini almak da başlıca hedeflerimiz arasında bulunmaktadır.
 
Bu kapsamda siz kullanıcılarımız ve sanat dostlarından gelecek tüm öneri ve yönlendirmeler hedefimize ulaşma yolunda en önemli desteğimiz olacaktır.
 
Detaylı portföy yayınlama imkanı ile bilinçli ve alım gücü yüksek geniş bir hedef kitleye ulaşma olanağı sanat galerileri ile işbirliğimizin temelidir.
 
Sitede üye olmadan zahmetsizce detaylı ilan arama imkanı ile eser arama zahmetini en aza indiren kullanıcı dostu bir site olmayı hedeflemekteyiz.

sanatilan.com bir YEBA Elektronik Hizmetler ve Ticaret Ltd. Şti. markasıdır.